Spolupráce pro každého

Personální agentura JOB MARKET, s.r.o. Vám nabízí spolupráci, která Vás nikterak nezatíží a dá Vám možnost snadno si přivydělat. Staňte se našimi externími spolupracovníky – našimi HR AGENTY/HEAD HUNTERY.

Vaším úkolem bude vyhledávat a předávat naší personální agentuře kontakty (jméno, adresa, telefon, e-mail) na lidi, kteří mají zájem o naše pracovní nabídky v Ústeckém kraji zveřejněné na naší internetové adrese..

Obecně máme zájem o každého, kdo má chuť do života, má minimálně maturitní vzdělání a umí alespoň jeden cizí jazyk (AJ,NJ).
Tato nabídka je vhodná jak pro zaměstnané tak i pro ty, kteří hledají práci. Využijte svých známých (bývalí spolužáci, přátelé, atd.) a nabídněte jim zajímavé zaměstnání u českých a zahraničních firem v Ústeckém kraji.

Ten, kdo má o tuto spolupráci zájem se musí s naší agenturou spojit (kontaktní formulář, nebo osobní návštěva, telefon, email) a uzavřít smlouvu o spolupráci.

Za každého člověka, kterého naší agentuře předáte a který prostřednictvím naší agentury získá zaměstnání, tj. nastoupí do pracovního poměru, v kterém setrvá déle než 3 měsíce, Vám zaplatíme odměnu 5.000,- Kč!Kontaktní formulář:

Titul:
Jméno:
Příjmení:
Mail:
Telefon:

Interview in English

Interview in English


kopt.cz


Moderní lektor

 
JOB MARKET s.r.o.
Masarykova 125/153, 400 01 Ústí nad Labem
Tel: 475 207 641, Fax: 475 207 463, E-mail: job@jobmarket.cz, Internet: www.jobmarket.cz
Datum a čas tisku: 13.12.2018 22:23
www.jobmarket.cz